Корзина
Нет отзывов, добавить
+380674745898
Міжнародна Оптична Компанія
Корзина

Ana Hickmann

Ana Hickmann

Лінія очок Ana Hickmann надзвичайно жіночна і витончена, характеризується сучасним стилем і вишуканим смаком наближеним до досконалості, зроблена з використанням ретельно відібраних матеріалів і забезпечує максимальний комфорт носіння.

 

 
Ana Hickmann

Засновниця бренду - Анна Люсія Ікман. Одна з найпопулярніших моделей планети.

Анна представляла такі бренди як 'Victoria's Secret', 'Nivea', 'L'Oreal', 'Clairol', і 'Bloomingdales'. З'являлася в південно-африканській версії 'Sports Illustrated Swimsuit' і прикрашала обкладинки бразильських видань 'Vogue', 'Marie Claire' і 'Elle'.

 

 

 
Багатограннiсть

 

Анна Хикман - красуня, відома супермодель родом з Бразилії, має німецьке коріння.Вона прославилася не тільки як одна з найкрасивіших жінок планети, а й як талановитий дизайнер і успішний підприємець. Її діяльність багатогранна, вона випускає свою косметику, взуття та купальні костюми, а також ряд аксесуарів, серед яких важливе місце займають окуляри.

Бренд представлений в двох лініях - сонцезахисні окуляри і оптичні оправи, сучасний дизайн яких і технології Duo-Fashion представляють кілька інноваційних деталей в цьому сезоні: нове оформлення дизайну заушника прикрасами і використання геометричних фігур в якості тенденцій моди.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

Другие статьи